top of page

Hakkımızda

Kaan Alay Fashion, halkın içinden gelen ve insanların modaya ayak uydurma ve değişim süreci talepleri doğrultusunda sizin sesiniz olmaya 2016 yılında başladı. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; en uygun ve en avantajlı fiyatlarla, güne özel indirimli ürün ve kampanyalarla, dar kesim modasının en seçkin ve özel ürünleriyle sizlere hizmet veriyor.

Güvenli Alışveriş erkekgiyimklasik.com veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. erkekgiyimklasik.com 'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında erkekgiyimklasik.com' un özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan erkekgiyimklasik.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Whatsapp aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

erkekgiyimklasik.com' dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.

bottom of page